Direct financial assistance​ for mothers in distress

EN UA

Пряма фінансова допомога матерям-одиначкам і вразливим жінкам, які перебувають у скрутному становищі

Mama Moya надає пряму фін допомогу на картки, і таким чином, уникає двох важких і сумно відомих етапів – закупок і логістики, які є найбільш схильними до корупції.
Ми гарантуємо відповідальність, контролюючи:

     1) кому потрібна допомога
     2) що можна придбати

Забезпечення основних потреб і оптимального використання коштів

Перелік продуктів для закупівлі за допомогою цільової картки, є обмежений. Це товари базової необхідності - їжа, медикаменти, засоби гігієни, памперси, побутова хімія, товари для дітей. Реєструючи мам нашій у базі даних, ми їх консультуємо, допомагаємо, а також контролюємо і збираємо інформацію про цільові витрати, що було придбано. Звітуєм донорам і державі на регулярній основі.

Звітування донорам про те, як витрачаються кошти.

Інформація про витрати доставляється в Mama Moya нашими банками-партнерами, які видають картки, а також учасницями програми напряму - що купують наші мами. Ця інформація використовується для створення регулярно оновлюваного графіка того, як були витрачені кошти.

Підзвітність, ефективність та боротьба з корупцією

Проблеми підзвітності та ефективності викрили проблему корупції у великих гуманітарних організаціях, що постійно зростає. Роздуті бюрократії; підкуп; зйом піни; спекуляція; надмірні адміністративні витрати; завищені витрати на закупівлю та логістику; конфлікти інтересів і багато етичних скандалів хвилюють безліч гуманітарних організацій по всьому світу.

Пряма фінансова допомога усуває дві найбільші сфери гуманітарної допомоги, схильні до корупції:

    1) Закупівля
    2) Дистрибуція/логістика


Наша команда радників, менторів і партнерів

Мультикультурна команда професіоналів з усіх куточків земної кулі з великим досвідом роботи з гуманітарними конфліктами та катастрофами. Ми - спеціалісти з логістики, операцій та зв'язку, у сфері безпеки, дипломатії, ІТ та фінансів. Наша команда має досвід роботи в Україні, Сирії, Афганістані, Ізраїлі, Пакистані, Шрі Ланка, Гаїті, Філіппіни, Конго, Судан, Ефіопія, Росія та багато інших країн.

Разом «ми все це бачили».

Війна в Україні

24 лютого 2022 року Володимир Путін віддав наказ російським військовим напасти на Україну всіма видами зброї з одночасним обстрілом крилатими ракетами кожного великого міста країни. Протягом двох тижнів понад 2,5 мільйона людей були змушені покинути країну, що викликало найбільшу гуманітарну міграцію в Європі після Другої світової війни.

Діти, матері, бабусі та мільйони інших невинних людей стали жертвами за одну ніч.

НАША КОМАНДА

Підтримка Спільноти

Mama Moya підтримує всіх вразливих матерів різного етнічного, духовного та географічного походження. Наша глобальна спільнота прихильників включає духовні, корпоративні, урядові та неурядові організації. Якщо ваша організація зацікавлена щоб підтримати Mama Moya у будь-якій спосіб, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою  info@mamamoya.org . Будемо раді прийняти вашу допомогу та/або пропозиції.

Tel:  +38 096 921 06​12
Viber: +38 096 921 06​12

1100 Colville Road
Victoria, B.C. 49A 4P7, Canada