Direct financial assistance​ for mothers in distress

ABOUT US

Про Благодійний Фонд "Мама Моя".

Благодійний Фонд "Мама Моя" було вирішено створити зразу ж, у перші дні після вторгнення, як почалася війна в Україні 2022 року, за ініціативи канадського професіонала і міжнародного маркетолога Мирона Цимбалюка, iMBA, який має досвід роботи у минулому в ООН, у тому числі в гуманітарних світових місіях UNOPS, UNIOM, GDRO. А також, за підтримки інших міжнародних професіоналів та українців.

Дивіться більше про нашу  команду тут .  

За підтримки української сторони, під час війни в Україні, була заснована неприбуткова Благодійна Організація Благодійний Фонд "Мама Моя" і зареєстрована 07.04.2022 року за законами України, Бучанський район Київської області.

Дивіться документ про реєстрацію - Виписка з Єдиного державного реєстру.

Фонд стартував гуманітарну програму допомоги одиноким матерям і вразливим жінкам.

Наша мультикультурна команда радників, менторів і партнерів – це професіонали з усіх куточків земної кулі з великим досвідом роботи з гуманітарними конфліктами та катастрофами. Це спеціалісти з логістики, операцій та зв'язку, у сфері безпеки, дипломатії, ІТ та фінансів.

Наша команда має досвід роботи в Україні, Сирії, Афганістані, Ізраїлі, Пакистані, Шрі Ланка, Гаїті, Філіппіни, Конго, Судан, Ефіопія, Росія та багато інших країн.

Разом «ми все це бачили».

ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ
Scan to donate a Ukrainian IBAN, UAH
ПОЖЕРТВУВАТИ
Click to donate with your card to a Ukrainian IBAN, UAH
DONATE VIA PAYPAL
Donate via PayPal or with a Card
HOME PAGE